KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12698070

nr 1269 8070

Oidentifierad konstnär. Marinmotiv. Signerad A Nilsson. Olja på duk, 45x64 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 20:31:00

14/8 13:42:09 1      Vinnande bud